Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Village People

Kiedy2014-11-27 godzina 19:00
Za ileod 80 zł
GdzieHala Orbita, ul. Wejherowska 34
Village People

Legendarny zespół Village People wystąpi na jedynym w Polsce koncercie 27 listopada we Wrocławiu! Village People to prawdziwa fabryka przebojów, przy których bawi się już kolejne pokolenie fanów. Kto nie zna takich hitów jak "YMCA", "Macho Man", czy "In the Navy"?

Na każdym meczu reprezentacji Polski, czy to w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę, słyszymy „Polska, biało – czerwoni”, a to przecież "Go West" autorstwa Village People!

Każdy koncert Village People to prawdziwy show sceniczny, zespół znany jest ze swoich kostiumów, w których występuje na scenie - muzycy przebierają się za policjanta, Indianina, budowniczego, żołnierza, motocyklistę i kowboja.

Zachęcamy publiczność, aby również przybyła w którymś z tych przebrań, aby wspólnie poczuć atmosferę najlepszej zabawy, tym bardziej że koncert odbywa się przed samymi Andrzejkami.

Village People to amerykański zespół założony w 1977 roku przez sześciu muzyków - Felipe’a Rose, Alexa Briley’a, Davida Hodo, Glenna Hughesa, Randy Jonesa oraz Victora Willisa. W ciągu wielu lat działalności członkowie zespołu się zmienili - opuścili go Jones, Hughes i Willis, a ich miejsca zajęli Eric Anzalone, G. Jeff Olsen oraz Ray Simpson. Zespół swoją nazwę wziął od nowojorskiej dzielnicy Greenwich Village.

Zespół wykreował wiele światowych przebojów, najbardziej znane z nich to: "Go West", "YMCA", "Sex over a phone", "Macho Man", "Just A Gigolo" i "In the Navy". W roku 2007 zespół zagrał koncert w Polsce - Village People byłi wówczas gwiazdą Sopot Festiwalu.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama