Koncert
Artur Rojek

Artur Rojek

  • 2020-06-02, , godzina 19:00
  • 99 zł (Artur Rojek)
  • Dom Muzyki i Tańca, Zabrze

Opis

ZMIANA TERMINÓW W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz obsługi, jesteśmy zmuszeni przełożyć najbliższe, zaplanowane na marzec i kwiecień koncerty. Zakupione bilety zachowują ważność w nowych terminach.

 

Artur Rojek wraca z nowym albumem zatytułowanym ,,Kundel"! Wraz z premierą drugiego solowego albumu artysta ruszy w pierwszą po bardzo długiej przerwie trasę koncertowąBilety na koncerty Artura Rojka już w sprzedaży!

Artur Rojek bilety 

Bilety na koncerty Artura Rojka są imienne!

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

Limit biletów na użytkownika wynosi 4 sztuki.

 

W sprzedaży dostępne również bilety kolekcjonerskie (tylko przy zakupie online, przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem) - wzór dostępny TUTAJ!

Artur Rojek koncerty 2020

Artur Rojek nowa płyta Kundel

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, ogłasza zakończenie prac nad swoim drugim albumem, który ukaże na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax.

 

Premiera nowego albumu Artura Rojka pt. ,,Kundel" jest zaplanowana na pierwszy kwartał przyszłego roku, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel ukaże się już w styczniu.

 

,,Dlaczego kundel? Dla mnie to synonim szlachetnej ludzkiej prostoty, ktoś pozornie nieciekawy i wewnętrznie niestandardowy. Kundle są wszędzie i wbrew pozorom, często wiedzą najwięcej." - mówi Artur Rojek.

 

Artysta postawił na współpracę z tymi sami twórcami, co 6 lat temu, ale w zupełnie nowej odsłonie. Za brzmienie odpowiada znakomity producent i kompozytor Bartosz Dziedzic (nagrodzony m.in. w 2019 roku Fryderykiem za album Dawida Podsiadło), natomiast w warstwie lirycznej Rojka ponownie wsparł Radek Łukasiewicz (ex-Pustki, Bisz/Radex).

 

Twórca, którego bez wahania można nazwać autorytetem muzycznym (na jego OFF Festival przyjeżdżają najważniejsi przedstawiciele muzyki alternatywnej z całego świata), nie boi się eksperymentować - ma na koncie współpracę zarówno z orkiestrą symfoniczną, jak i duetem PRO8L3M. Tym razem znowu nas zaskoczy!

 

Jego ostatnia znakomicie przyjęta płyta, "Składam się z ciągłych powtórzeń", zawierającej przeboje takie jak ,,Beksa" czy ,,Syreny" uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy).

 

> Regulamin koncertów <

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Artur Rojek"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Zabrze, koncerty Zabrze na dziś, koncerty Zabrze jutro, koncerty Zabrze w tym tygodniu, koncerty Zabrze na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
James Bay - Chew On My Heart
James Bay w piosence "Chew On My Heart" [WIDEO]

Chciałbym coś namieszać, zrobić coś nowego - zapowiada artysta.

Katy Perry - album Smile
Katy Perry ogłasza szczegóły płyty "Smile"

Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020.

Konkurs Ziaja