BRANŻE
ID:245075

Blacharz warsztatowy izolacji przemysłowych (Niemcy)

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtoDFQAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Zabrze

Data publikacji: 2019-01-31

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:
  • wykonywanie osłon z blachy dla izolacji termicznych (ciepłochronnych i zimnochronnych) rurociągów, kolan, redukcji, trójników, dennic płaskich i wypukłych, kapturów na zawory i kołnierze,
  • wykonywanie obróbki blacharskiej przy izolacji blachą trapezową, np. kotłów i elektrofiltrów oraz oblachowania izolacji turbin,
  • wykonywanie osłon z blachy dla izolacji akustycznych i przeciwdrganiowych: osłon izolacji wentylatorów, kulis i ekranów przeciwdźwiękowych oraz blaszanych osłon dla kabin przeciwdźwiękowych,
  • wykonywanie osłon lub konstrukcji nośnej z blachy dla izolacji ogniochronnych,
  • wykonywanie osłon z blachy dla izolacji technicznego wyposażenia budynków - osłon dla izolacji rurociągów, kolan, redukcji, trójników, kapturów na zawory i kołnierze, osłon z blachy dla izolacji kanałów wentylacyjnych;
  • projektowanie, obliczanie i wykonywanie odpowiedniej konstrukcji wsporczej dla zamontowania osłonowego płaszcza blachy dla izolacji,
  • wykonywanie podstawowych obliczeń warsztatowych; trasowanie blach, wykonywanie operacji blacharskich i podstawowych operacji ślusarskich związanych z przygotowaniem elementów osłon,
  • kontrolowanie wykonywanych elementów blacharskich,
  • ocenianie stanu technicznego elementów izolacji i płaszcza osłonowego,
  • wykonywanie prac demontażowo-montażowych oraz konserwacja i naprawianie osłon,
  • wykonywanie prac modernizacyjnych blaszanych osłon dla izolacji.
Wymagania:
  • ukończona szkoła zawodowa lub inne świadectwa potwierdzające kwalifikacje do zawodu,
  • doświadczenie: 2 lata stażu pracy w branży,
  • umiejętność samodzielnego wykonywania prac,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • stawkę godzinową w wysokości 13-15 euro brutto,
  • pracę stacjonarną w jednym z dwóch warsztatów na terenie: Nurnberg, Drebkau,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pracę po około 180 - 190 godzin miesięcznie,
  • nadgodziny płatne +25% stawki podstawowej,
  • transport z Polski oraz na miejscu organizowane przez naszego klienta,
  • zakwaterowanie organizowane przez naszego klienta,
  • pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu o wieloletniej tradycji i wartościach etycznych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego.

Obowiązki:wykonywanie osłon z blachy dla izolacji termicznych (ciepłochronnych i zimnochronnych) rurociągów, kolan, redukcji, trójników, dennic płaskich i wypukłych, kapturów na zawory i kołnierze,
wykonywanie obróbki blacharskiej przy izolacji blachą trapezową, np. kotłów i elektrofiltrów oraz oblachowania izolacji turbin,
wykonywanie osłon z blachy dla izolacji akustycznych i przeciwdrganiowych: osłon izolacji wentylatorów, kulis i ekranów przeciwdźwiękowych oraz blaszanych osłon dla kabin przeciwdźwiękowych,
wykonywanie osłon lub konstrukcji nośnej z blachy dla izolacji ogniochronnych,
wykonywanie osłon z blachy dla izolacji technicznego wyposażenia budynków - osłon dla izolacji rurociągów, kolan, redukcji, trójników, kapturów na zawory i kołnierze, osłon z blachy dla izolacji kanałów wentylacyjnych;
projektowanie, obliczanie i wykonywanie odpowiedniej konstrukcji wsporczej dla zamontowania osłonowego płaszcza blachy dla izolacji,
wykonywanie podstawowych obliczeń warsztatowych; trasowanie blach, wykonywanie operacji blacharskich i podstawowych operacji ślusarskich związanych z przygotowaniem elementów osłon,
kontrolowanie wykonywanych elementów blacharskich,
ocenianie stanu technicznego elementów izolacji i płaszcza osłonowego,
wykonywanie prac demontażowo-montażowych oraz konserwacja i naprawianie osłon,
wykonywanie prac modernizacyjnych blaszanych osłon dla izolacji.

Wymagania:ukończona szkoła zawodowa lub inne świadectwa potwierdzające kwalifikacje do zawodu,
doświadczenie: 2 lata stażu pracy w branży,
umiejętność samodzielnego wykonywania prac,
mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:stawkę godzinową w wysokości 13-15 euro brutto,
pracę stacjonarną w jednym z dwóch warsztatów na terenie: Nurnberg, Drebkau,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku,
pracę po około 180 - 190 godzin miesięcznie,
nadgodziny płatne +25% stawki podstawowej,
transport z Polski oraz na miejscu organizowane przez naszego klienta,
zakwaterowanie organizowane przez naszego klienta,
pracę w firmie należącej do międzynarodowego koncernu o wieloletniej tradycji i wartościach etycznych,
możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego.