BRANŻE
ID:242768

Merchandiser - wykładanie towaru

Numer referencyjny: a0t5800000ZsRrgAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Zabrze

Data publikacji: 2018-09-25

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Obowiązki:
  • wykładanie towaru na półki,
  • dbanie o ekspozycję produktów.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy od 01.10.2018,
  • dokładność, rzetelność, sumienność,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • przyjmujemy również studentów zaocznych oraz osoby chcące pracować tylko w weekendy,

Obowiązki:wykładanie towaru na półki,
dbanie o ekspozycję produktów.

Wymagania:dyspozycyjność do pracy od 01.10.2018,
dokładność, rzetelność, sumienność,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną,
atrakcyjną stawkę godzinową,
przyjmujemy również studentów zaocznych oraz osoby chcące pracować tylko w weekendy,