Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Wolności 210 Miasto:Zabrze Tel:+48322710441

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Johny
2012-05-02
ŻENADA!!

Najgorsza pizza jaką jadłem w zyciu! na samą myśl zbiera mi się na wymioty. Jadłem na miejscu a raczej spróbowałem 1 kawałek a reszta do kosza! nie polecam! ostrzegam

 
Zniesmaczone
2012-03-17
Tragedia !!!

Na zaplanowany babski wieczór zamówiłyśmy pizze z tejże zachwalanej niegdyś pizzerii. Z przykrością stwierdzamy,że smak tej pizzy jest niezbyt wyrafinowany,a mówiąc językiem potocznym powyższej pizzy nawet koń nie tknie. Po pierwsze ciasto była grubości jednotomowej encyklopedii PWN, po drugie sosu można było z lupą szukać, po trzecie składniki były porozrzucane jak trawa na safari a wielkości dorównywały racji żywieniowej w Oświęcimiu. Te delicje kosztowały nas jedynie 50 zł. Przy czym zamówiony sos czosnkowy nie został dostarczony z powodu niekompetencji pracowników. Kierowca nie miał pieniędzy przy sobie żeby zwrócić za sos. Reasumując nasze wywody nie polecamy wręcz odradzamy!!!!! Buziaki dziewczyny z Centrum:)

 
Agnieszka M
2011-11-04
Katastrofa !!!!!

Dostawa z 45 min wydłużyła się do 90 min !!! Pizza (5 szt.)zimna to po pierwsze i paskudna po drugie FUJ ! Od razu po otwarciu zleciały się muchy !!!Pieczywo czosnkowe-zaparzona w folii zbita masa !!! Kebab przypalony, 1/4 mięso, 3/4 niezjadliwa czerwona kapucha BLEEEE. Wszystko tylko nie to !!!!!

 
Paweł
2011-10-26
A ja polecam zdecydowanie!

W sobotę skorzystałem z oferty pizzerii, którą tak poniżej promuje serwis Skubacz.pl (nota bene zamówiłem właśnie przez ten serwis online). I powiem tak - dostawa spóźniona o 10 minut, za to smak pizzy, jej wygląd i ogólne wrażenie, jak najbardziej pozytywne. Jak chcecie zjeść naprawdę ze smakiem, to śmiało możecie zamawiać. A ten Skubacz to całkiem fajne miejsce na marginiesie.

 
Skubacz.pl
2011-10-19
Skubacz.pl Pizza online gorąco poleca

Opinia nr 1 serwisu Skubacz.pl wystawiona 19.10.2011 r. dla Pizzerii Margherita. Pizzeria spełnia kryteria jakościowe Skubacz.pl w zakresie smaku pizzy, jakości obsługi oraz stosunku ceny do jakości produktu w klasie ADVANCED. Od dnia 17.10.2011 r. Pizzeria Margherita jest Pizzerią Partnerską serwisu Skubacz.pl. Certyfikat

 
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama