logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Zabrze

Jesteś tutaj:
 
Logo

Hotel Staropolski
O firmie

Odrobina luksusu u kresu długiej podróży lub w jej przerwie. Zabrze, miasto na europejskim szlaku gwiazd i ludzi biznesu, doczekało się wygodnej "przystani" w pobliżu trasy A4 Kraków - Wrocław. Hotel Staropolski, oddany do użytku u progu roku dwutysięcznego, łączy stylowy wystrój z supernowoczesnym wyposażeniem, otwarcie na indywidualne potrzeby każdego z gości ze swoiście pojętą ekskluzywnością.

Zarówno wytworne apartamenty, jak i przytulne pokoje 2-osobowe z łazienkami, wyposażone są w odbiorniki telewizyjne, aparaty telefoniczne, łącza internetowe, a także praktyczne mini-barki. Hotel dysponuje 11 pokojami, w tym trzema apartamentami.

Do Państwa dyspozycji znajduje się restauracja, specjalizująca się w rozkoszach kuchni staropolskiej i znakomicie zaopatrzony bar (tym razem niezupełnie mini !). Posiłki i napoje serwowane mogą być również do pokoi. Wysoko wykwalifikowany personel nastawiony jest na szybką i bezbłędną realizację oczekiwań gości.

W recepcji pod ręką jest nie tylko hotelowy serwis informacji turystyczno-imprezowej, ale również kantor wymiany walut. Pojazdy Państwa mogą czuć się bezpiecznie na całodobowym parkingu, strzeżonym przez nowoczesny system monitorowania.

Do dyspozycji gości - między innymi ze świata biznesu, nauki i sportu znajduje się wszechstronnie wyposażona salka konferencyjna, reprezentująca tzw. Standard multimedialny. W połączeniu z wczesniej wymienionymi zaletami hotelu i restauracji, skłania to nas do rekomendowania naszych usług również klientom z najbliższego sasiedztwa miasta i regionu. Spotkania, konferencje i sympozja w Hotelu Staropolskim zapewniony mają dyskretny klimat i w pełni profesjonalny wymiar techniczny. Równocześnie restauracja oferuje możliwość organizowania wykwintnych bankietów, przyjęć okolicznościowych oraz kolacji. Istnieje zatem możliwość łaczenia sympozjów zawodowych z wytwornym relaksem w godzinach wieczornych..... Oczywiście imprezy takie mogą być również organizowane odrębnie (w obu przypadkach prosimy o wcześniejsze rezerwacje).

I na zakończenie ... Drodzy Państwo, wyróżnikiem Hotelu Staropolskiego jest nie tylko kompleksowość naszych usług, ale też niepowtarzalny klimat, o którym rozpisuje się prasa. Dla Waszych gości z zagranicy pobyt u nas stać się może niezapomnianym przeżyciem. Klienci krajowi docenią niewątpliwie wysoki standard obiektu, łączacego w finezyjny sposób "staropolskość"... z europejskością!
Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama